Najlepsze buty, obuwie na haluksy

0
Oceń ten post

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

haluksy wkładkiNajlepsze buty dla osób z haluksami to takie, które mają dużo miejsca na palce. Buty z szerokim noskiem mogą nie wydawać się bardzo sexy i atrakcyjne, ale nie ma nic pociągającego w ból związanym z haluksami, szczególnie gdy ból robi się coraz gorszy. To dlatego potrzeba butów mających dużo miejsca na palce musi zostać podkreślona, chociaż na pierwszy rzut oka może to wydawać się oczywistym stwierdzeniem. W innym artykule opisaliśmy jak skutecznie pozbyć się haluksów ( np stosując Hallu Motion )

Głównym powodem na to że haluksy są tak rozpowszechnione wśród kobiet jest to, że tak wiele kobiet nie może się oprzeć noszeniu butów, które zmuszają palce do bycia ściśniętymi razem.

Oczywiście, bardzo spiczaste buty na wysokich obcasach są najgorsze z możliwych które można nosić, (nawet jeśli sprawiają że mężczyźni patrzą na twoje nogi a inne kobiety ci zazdroszczą!), ale wiele stylów butów po prostu nie daje wystarczająco potrzebnego miejsca. Z czasem, gdy palce są złączone, zwłaszcza że duży palec jest popychany w kierunku pozostałych, w staw u nasady dużego palca pojawi się ból oraz obrzęk, prawdopodobnie to będzie stan zapalny, a guz lub haluks, pojawi się na zewnątrz nasady dużego palca u nogi.

Ten haluks nie odejdzie – zostanie dopóki nie poddasz się zabiegowi usunięcia haluksów.

 Tak więc, gdy próbujesz buty w sklepie, upewnij się, że gdy staniesz prosto to masz ok. 1 cm od końca twojego dużego palca do końca buta, i że możesz poruszyć wszystkimi swoimi palcami. Jeśli tak, to są do buty z szerokim noskiem, a tego właśnie szukasz. Należy również pamiętać, żeby śródstopie wygodnie się mieściło w najszerszej części buta. Musisz czuć że całe twoje stopy stoją komfortowo. I nie zapominaj, że stopy puchną przez dzień, więc udaj się na zakupy po buty pod koniec dnia.

 Następnie najlepsze buty w przypadku problemu z halluksami, to te które mają obcasy nie wyższe niż półtora cala. haluksy objawy operacja i odpowiednie obuwieNiektórzy mówią, że można przejść do dwóch cali, ale jeśli masz już haluksy, myślę, że to ryzykowne. Nie chcesz żadnego dodatkowego nacisku na palcach i stawach w stopach. Obcasy rzeczywiście tworzą atrakcyjny profil nóg – co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości – ale nacisk na palcach nie jest tego warty. Można łatwo pogorszyć swoje haluksy i uczynić z nich dużo poważniejszy problem jeśli nie zdecyduje się na buty z niskim obcasem.

 Kolejną rzeczą, na którą należy zwracać uwagę to wyjmowalne wkładki do butów, dzięki którym można regulować głębokość buta. Jest to ważne w przypadku noszenia ochraniaczy na haluksy lub jakiegoś urządzenia ortopedycznego, jak aparat na haluksy. Wysokiej jakości aparaty lub szyny mogą naprawdę pomóc wielu ludziom w wyprostowaniu ich palucha, więc warto spróbować noszenia jednego z nich.

 Jeśli uważasz, że buty, które pasują do powyższych opisów są przeznaczone aby być nudne i nieatrakcyjne, będziesz mile zaskoczony. Ogromne postępy zostały dokonane w ostatnich latach w dziedzinie projektowaniu butów, które są dobre dla Twoich stóp. Nawet jeśli masz haluksy, wiele ciekawych i wspaniałych wyborów możesz dokonać wśród najlepszych butów dla osób z haluksami.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ