Czy powinniśmy nosić szynę do haluksów na noc?

0
Czy powinniśmy nosić szynę do haluksów na noc?
3.5 (70%) 2 votes

Czy cierpisz z powodu bólu, masz bolący guz? Jeśli tak, to trzeba rozważyć szynę lub aparat na haluksy jako ważny element swojego leczenia haluksów. To może być rzeczą, która zrobi dużą różnicę w odczuwaniu przez ciebie bólu haluksów.

 haluksy ból wkładki jak zapobiegaćMożna również usłyszeć szynę do haluksów nazywaną aparatem na haluksy. Aparat do haluksów to termin, który odnosi się również do urządzenia noszonego w nocy, ale może to być również nazywane szyna do haluksów. Jakkolwiek by się to nie nazywało, szyna czy aparat, noszone w nocy podczas snu będzie ściągać twój duży palec u nogi do pozycji i delikatnie rozciągnąć ścięgna i mięśnie w przedniej części stopy. Następnie, w godzinach porannych, kiedy trzeba być na chodzie, jest bardzo prawdopodobne, że nie będziesz mieć bólu stóp lub dyskomfortu. Po usunięciu szyny, nie zdziw się, że jest Ci łatwiej chodzić i się poruszać. A to, co każdy z haluksami stóp chce ponad wszystko to aby być w stanie chodzić bez straszliwego bólu.

 Wiele osób zauważa pozytywne skutki noszenia nocnych szyn na haluksy. Oczywiście, każdy jest inny, ale wielu ludzi stwierdza, że ich ból stóp jest znacznie złagodzony po noszeniu aparatu do haluksów lub szyny już po tygodniu. Większość recenzentów mówi, że ich doświadczenie z nocnymi szynami do haluksów jest bardzo dobra, i zaleca, aby inne osoby cierpiące z tego powodu spróbowały tego. Niektórzy szczęśliwcy twierdzą, że po zaledwie jednej lub dwóch nocach w aparacie do haluksów, zauważają istotną różnicę w ich poziomu bólu. Ty też możesz być jednym z tych ludzi! Te świadectwa są bardzo zachęcające.

 Podobnie jak prawie wszystko, można znaleźć szyny do haluksów zaprojektowane z różnych materiałów i w różnych rozmiarach. Niektórzy mówią, że noszenie szyny do haluksów w nocy pochłania trochę czasu aby się przyzwyczaić, ale tego można się spodziewać. Wszystko co inne potrzebuje czasu aby się przyzwyczaić. Jednak cudowną rzeczą będzie przyzwyczaić się do chodzenia bez intensywnego bólu! Poczujesz się jak ”dawny ty” jeszcze raz, i będziesz mógł korzystać ze swobody przemieszczania się, jak kiedyś.

 Nawet jeśli ból stóp jest tak wielki, że uważasz, że musisz poddać się zabiegowi na haluksy i wypróbowałeś inne metody łagodzenia bólu bezskutecznie, zrób sobie przysługę i spróbuj aparatu na haluksy. Może twój pediatra już cię zachęcał do wypróbowania. Możliwe że jesteś wśród tych, którzy twierdzą, że ulga uzyskana na skutek noszenia szyny do haluksów uchroniła ich od strasznych operacji stóp. Należy mieć na uwadze, że po operacji haluksów okres powrotu do zdrowia może potrwać kilka tygodni. Jeśli nie jesteś ostrożny podczas rekonwalescencji, w szczególności w odniesieniu do utrzymania obrzęku stóp, może to być rzeczywiście kilka miesięcy zanim zaczniesz chodzić jak dawniej. Oczywiście, jest to sytuacja, której należy unikać, jeśli to możliwe. Tak więc, zanim pójdziesz na stół operacyjny, to w twoich rękach leży, aby sprawdzić, jak bardzo szyna do haluksów może ci pomóc i przywrócić możliwość poruszania się normalnie.

 Noś aparat do haluksów w nocy lub szynę ze swoimi butami w ciągu dnia aby uzyskać niesamowitą ulgę w twoim problemie z haluksami.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ